Atakan Zambak, tamamlayıcı sağlık sigortası hakkında, 'Bu sigortayı tüm mecrelarda yakınlarımıza ve çevremize duyurmak istiyoruz. Şöyle açıklamak gerekirse bu sigortaya,SGK ile anlaşmalı özel hastanelerin ayakta ve yatarak tedavilerde talep edeceği her türlü fark ücretini karşılayan özel sağlık sigortası diyebiliriz.Günde 2-3 lira gibi bütçeleri yormayacak rakamları ayırarak tamamlayıcı sağlık sigortasını herkesin yaptırmasını ve bu zor süreçte, özel hastanelere talebin arttığı bu dönemde bu ürünü deneyip kullanmalarını istiyoruz.'' ifadelerinde bulundu.

ÖZEL HASTANELERDE SÜRPRİZ RAKAMLARI DÜŞÜNMEYİN
Kendi ve ailesinin de tamamlayıcı sağlık sigortası kullandığını belirten Zambak, 'Ben 5 yıldır ailemle birlikte kullanıyorum, gayet memnunum. Özel hastanelere gittiklerinde eşimizin, dostumuzun aklında 'acaba sürpriz rakamlar çıkacak mı' gibi soru işaretlerini de büyük ölçüde gidermiş oluyor bu sigorta. Çünkü sadece SGK'nın katkı payı dediğimiz 15 TL'yi ödeyip sonrasında her hangi bir sürpriz fark için kafamız rahat olmuş oluyor. Sigorta kalan tüm farkı karşılıyor.'' dedi.

ÖZEL YAZILIM İLE BİRLİKTE EN UYGUN FİYAT AVANTAJI
Fiyatlar konusunda da iddalı olduklarını belirten Zambak, ''Biz kendi yazılımımızı kullanıyoruz. Yazılımımızdaki robotik kodlama ile 22 sigorta şirketinden iki buçuk dakikada ortalama fiyatlar elimizde oluyor. Burada da pratikleşme anlamında sürekli kendimizi geliştirerek müşterilerimize daha hızlı ve daha kaliteli hizmet etmeyi hedefliyoruz'' dedi.